Larpař

27. března 2016 v 11:37 |  Randění
Jako že založim blog o tom, jak jsem dlouho sama a během těch dní se stihnu nejenže tak nějak zadat, ale mít pomalu i novou rodinu (jo, proč si rovnou nenajít týpka s dětma, že, nač troškařit), to jsem nečekala, ale až se to posere, aspoň bude víc historek. Teď zpět do historie.

Jedna z těch děsivějších schůzek proběhla s dalším mladším týpkem, ten už nebyl teda ani oslnivě hezkej, ani chytrej, vypadal průměrně, ale stále nepsal tolik hrubek, abych ho zahodila hned. Jenže on se pes prostě venčí líp ve dvou a když je někdo ochotnej se mnou šlapat kilometry v lese, proč toho nevyužít.

Ukázalo se, že je to velký fanda LARPu. Fajn, to bych asi i zvládla, každej máme nějakej fetiš, ale když o tom vypráví hodinu v kuse, zatímco já nereagovala jedinou větou, protože jsem vnitřně velmi trpěla a přemejšlela, jestli se vrhnu ze srázu, jestli ze srázu shodím jeho, jestli mu řeknu, že jeho vada řeči je legrační a neměl by raději tolik mluvit a nebo budu předstírat bezvědomí.

Jak se říká, že je pes nejlepší přítel člověka, tak ano, je to pravda. Mám toho neobětavějšího psa na světě. Pochopila jsem to v momentě, kdy přiběhl zpět celý od krve, protože to napálil do stromu. Bublající proud krve na čenichu mýho parťáka byl dostatečnej důvod k návratu.

Pes je v pořádku a týpek po nějaký době taky pochopil, že si nejsme souzeni.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Frána Frána | Web | 15. dubna 2016 v 7:03 | Reagovat

Taky jsem fanoušek LARPu, ale mluvit o tom hodinu v kuse před někým, kdo to nehraje, to mi přijde blbý. Tvůj pejsek se obětoval pro vyšší dobro :D

2 howtostaysingle howtostaysingle | Web | 17. dubna 2016 v 20:10 | Reagovat

[1]: Mně se to i líbí, ale on to podával hroznym způsobem a šlapal si na jazyk, to bylo zlé, moc zlé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama