Příště nelži

1. dubna 2016 v 17:24 |  Randění
Vzpomněla jsem si ještě na jeden zážitek se staršim chlapem. Ten si ale ten pád na hubu trochu zasloužil, nemá tvrdit, že mu je 34, když sakra není.

Mám pocit, že na seznamce jsem mu psala první, podle fotek vypadal dobře a měl podobně retardovanej humor. Chytil se. Chvíli jsme se bavili a pak to vyšumělo. Po pár měsících se ozval a domluvili jsme schůzku. Do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli přijde, nebo to byl z jeho strany jen vtip. Ale můj smysl pro dobrodružství a chybějící pud záchovy mě donutil stejně na smluvený místo jet.

A byl tam, a byl sexy. A měl trochu dvojsmyslnější kecy, než jsem zvládala. Normálně se umim ubránit a něco přihodim, ale když se mi chlap líbí a ještě k tomu působí dost chytře, jsem bezbranná. Chvíli jsme seděli u Vltavy, čuměli na vodní ptactvo a povislá těla lidí v plavkách, když k nám přišel aktivista a začal vyprávět o šumavských pralesech. Chrlili jsme na něj zákeřné dotazy a on zdatně odpovídal, nenechal se nachytat a ještě nám za odměnu dal bonbon. Neptejte se mě proč, prostě dal. A mé rande mi nabídlo půlku bonbonu, musela jsem si ho ukousnout, měl ho mezi zuby. Nejsem malá holka, takže proč ne.

Pak ale už žádný náznaky a doteky nebyly. Ale zato spousta keců. Tak jsem se na něj podívala se slovy, že je typickej čokl, kterej štěká, ale nekouše. Ptal se, co by měl jako dělat. Tak jsem se k němu naklonila, políbila ho a řekla: "Tohle!"
Dost jsme si povídali a já jsem hotová z toho, když má chlap všeobecnej rozhled a má koníčky a pořád se snaží v něčem zlepšovat. To pak i průměrně vypadající jedinec získá mou pozornost.

Další schůzka byla v mém městě. Brala jsem to tak, že vypadne posledním busem domů (idiot ztratil doklady a nemohl jet autem). Nenapadlo mě zjistit si, kdy ten poslední jede. Jel ve 20h. Zjistili jsme to o hodinu později. OK, seš venku podruhý s chlapem, kterýho neznáš, ale je ti blbý ho vykopnout. Na druhou stranu… Nemá sakra doklady a nemáš tušení, jestli to neni znásilňovač koťátek nebo kněz. No, jsem prostě moc starostlivá na to, abych ho nechala přes noc někde, kde to nezná (ono když ztratíte doklady, ztratíte i kartu a máte trochu průser) a nemá na to, aby si zaplatil hotel. Vzala jsem ho domů.

Celý to "rande" bylo založený na tom, že jsem ho brala jako děvkaře a podle toho se zařídila, takže jsem měla silně na háku. Sex proběhl, a když jsem viděla, jak se změnil výraz v jeho tváři, jak obdivně kouká, lehce jsem se vyděsila. Koukala jsem na něj a řekla mu, že vypadá starší, než má v profilu. Ale v tu chvíli nechcete slyšet, že máte pravdu. Prostě nechcete. Přiznal, že je. Postupně jsem z něj dolovala, o kolik let si ubral. O deset! Doprdele, spala jsem s dědou! Vyděšeně jsem na něj zírala a vypadla ze mě jen věta: "Ale vždyť brzo umřeš!" Můj takt je věhlasný.


Ještě jsem dodala, že aspoň chápu, proč má takovej přehled o světě, když má tolik let náskok. Ne, nezabil mě, i dneska si občas napíšem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kira Curatio Kira Curatio | E-mail | Web | 18. dubna 2016 v 14:36 | Reagovat

Znásilňovač koťátek mě dostal do kolen! :D :D
No, bohužel, notoričtí lháři jsou nejhorší.. některým se nedá věřit ani jméno :D

2 deweydumple deweydumple | Web | 24. dubna 2016 v 9:48 | Reagovat

Starsi chlapi, dokonce o par let starsi, nez moji rodice, jsou nejlepsi. Co s mladyma troubama, ti jsou k nicemu ;) a 44 let je jeste vpohode, jestli je sexy a tak. :D ale taky nechapu to, proc si starsi typci uz v 35 ubiraji vek. Zrovna me by vzrusovalo jen to, ze je mu 35, to cislo je desne rajcovni. :D

3 howtostaysingle howtostaysingle | Web | 25. dubna 2016 v 12:03 | Reagovat

[2]: Tak to jsem ještě nevyzkoušela, ale asi by mi to už ani nevadilo :D dřív jsem měla dlouhodobý vztahy a chlapcům bylo méně než mně. Ti starší mě poslali do háje moc brzo, tak nevim, jestli ještě riskovat, nebo se vrátit k mladým a tvarovatelným :D

4 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 19. srpna 2016 v 13:28 | Reagovat

pry spalas s dedou :DDD haha to je dobry

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama