Schrödingerův vztah

10. dubna 2016 v 19:01 |  Jak si komplikuju život
Občas se nemůžu zbavit dojmu, že mám moc jednoduchej život. Chybí tomu ty běžný starosti, tak si to prostě okořenim sama!

S tím, se kterým jsem málem měla vztah… tak to je už nějakou dobu jeden z nejbližších lidí a já o něj nechtěla přijít. Sobecký, ale člověk občas musí bejt sobec. Domluvili jsme se, že se zkusíme bavit tak nějak normálně. Takže jsme šli na vejlet, povídali a všechno bylo tak jako dřív. Jenže zakázaný ovoce! Samozřejmě, že vim, že není dobrý na něj něco zkoušet, když on je ten zamilovanej a nechci mu ublížit. Ale!

Dlouho jsem se teda držela, a dokud jsme byli venku, byla jsem hodná holka. Když mě hodil domů, čekala jsem v autě a prostě se mi ještě nechtělo vypadnout. Pozvala jsem ho domů. Ve vší počestnosti. Řekl, že jinak to ani nejde, že by odešel. Výborně, nebudu nic pokoušet, jsem velká a rozumná, se ví.


Odhodlání vydrželo tak deset minut, že by se bránil, se říct nedalo. Ale tady je prostě ten problém, že já s nim nedovedu spát, prostě blok z minulosti a pár mejch nevyřešených věcí. Kdybych ten blok měla i s jinýma… to se ale moc říct nedá. Jako takhle to vypadá, že mým nejoblíbenějším sportem je skok do postele, a kamarádka si rejpla, že jsem konkurence firmy Dáme jídlo, v mém podání je to Dám za jídlo. Ale není to tak. Kdybych trpěla polydaktylií, dokázala bych počet partnerů spočítat na prstech rukou, takže nic alarmujícího. Tomuhle jsem řekla, že bohužel tuhle věc nemám vyřešenou a že nedovedu momentálně nikomu "patřit", snad pochopil, jak to bylo myšleno. Prej to nebudeme řešit, že to nějak vyplyne. To mě i uklidnilo, nemám ráda, když mě kdokoli do čehokoli tlačí, to pak zásadně udělám opak, i když třeba ne úplně vědomě. Občas je fajn, že existujou lidi, co tu trpělivost se mnou maj, já ji se sebou totiž moc nemám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kira Curatio Kira Curatio | E-mail | Web | 11. dubna 2016 v 21:31 | Reagovat

Člověk se občas zkrátka musí řídit svou intuicí. I když zraníme mnoho lidí, nemůžeme přece být s někým z lítosti. Mám to tak taky, štve mě vlastni nepořádek v hlavě. Třeba jednou najdeme cestu, jak se z něj vymotat:)

2 howtostaysingle howtostaysingle | Web | 11. dubna 2016 v 22:51 | Reagovat

[1]: To by bylo hezký :) kdyby to byla lítost, ale já ho mám upřímně fakt ráda jak nikoho, ale stejně to nějak nejde, no hezky si to umíme zamotat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama