Lásku a mír všem

20. května 2016 v 10:17 |  Random články
Fajn, láska je občas krásná, jsem ráda, když kolem sebe mám lidi, kterejm to klape. A to myslim, vážně, protože poslouchat kecy nešťastnejch lidí je zlo. A hlavně když pak úplně vidim, co za hovadiny dělaj, a že vyřešit by to šlo tak snadno. Třeba vzájemnou komunikací.

"Co ti je?"
"Nic!"

Ne asi, největší rádce a vztahovej psycholog… když nejde o vztahy vlastní.

Minulej rok se mi tak nějak stalo, že jsem se xkrát sešla, dotyčnej nebyl úplně marnej, ale z mý strany to úplně nezahořelo. Po zvážení pro a proti jsem odmítla a druhej ne, že by z toho byl nějakej smutnej, ten si do tejdne, maximálně do dvou, našel přítelkyni.

Po dlouhý době jsem byla na povedený schůzce, chlapec nadšen, a že se rozhodně nevidíme naposledy. S tim jsem souhlasila, bylo mi fajn, žádná křeč, takže netlačit na pilu a nechat plynout. Psali jsme si denně, pak to nějak opadlo. Tak jsem se připomněla s druhou schůzkou. "No, vidět se můžeme, jako kamarádi, já jsem někoho potkal." Jako kdy? Na cestě ode mě? Kolik to bylo času, tejden? Já nejsem schopná si někoho najít rok, teach me, master!

A co byl asi největší vrchol mého šíření lásky, tak to když jsem se domlouvala pod FB statusem na společnym venčení - v tom statusu se mi seznámili dva přátelé. A dali se dohromady, jsou spolu snad už rok. Kdyby to nebyli ti cukrující uživatelé sociálních sítí, pravděpodobně bych se s nima bavila dodnes.


Co jsem, ty vole, nějakej Amor?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kira Curatio Kira Curatio | E-mail | Web | 22. května 2016 v 2:07 | Reagovat

To je teda pech.. aspoň můžeš mít dobrý pocit z toho, že svádíš dohromady lidské duše :D Nebudu tu rozjíždět chlácholící řeči typu: ty si někoho taky najdeš, a podobně, protože život je prostě komedie a často se baví na náš účet, no :D

2 howtostaysingle howtostaysingle | Web | 23. května 2016 v 12:01 | Reagovat

[1]: Jako jo, nejsem aspoň nějak nenávistná, budiž mi to připočteno k dobru :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama