Minulost...

16. května 2016 v 10:17 |  Jak si komplikuju život
Varování, následující článek neobsahuje humor. Doporučuji odstranit z dosahu ostré předměty.

Seděla jsem u kamaráda a rozebírala, co bylo a co je a on řekl, že mě jinou, než jaká jsem teď, vlastně nezná. Chvíle mlčení a pak řekl, že když jsem byla se svým posledním, vypadala jsem šťastná. Docela ta vzpomínka zabolela, dalo mi zabrat, abych se nerozbrečela jak malá holka.

Dostala jsem kopačky ve fázi absolutní zamilovanosti, vzhledem k tomu, že jsem byla asi poprvý v životě opravdu zamilovaná a věřila, že s ním fakt budu, byl to trochu šok. Poprvý v životě mi nepřišlo děsivý myslet na založení rodiny. Why brain, why?

"Nikdy jsem nezažil takovou srandu v kině. Nikdy jsem nevěděl, že normální věci můžou bejt tak zábavný. S tebou je všechno úplně jiný. Tohle jsem ještě k žádný necejtil… Nastěhuj se ke mně."

Rozchod.

Proč? Nejdřív jsem na něj byla moc chladná, pak jsem dávala city moc najevo. Kdo z nás byl teda holka? Jakože rovnoprávnost je fajn, ale nemusí to nutně platit na to, že pak ani chlap neví, co vlastně chce.

I po rozchodu zprávy, že jsem ta nejlepší holka, na kterou narazil. Falešná naděje. Nervy. Čekání. Zhubla jsem na dost nelidskou váhu.

Snažila jsem se nějak vyřešit, proč se to zlomilo, co je špatně. Nevěděl. Teď už tomu věřím, že fakt vědět nemusel. Jenže moje tehdejší já chtělo odpověď na všechno. Měl toho plný zuby. "Necejtim se na vztah…" a do pár tejdnů už byl s jinou.

Pak ještě jednou psal, asi výčitky… Zajímalo ho, jak mi je. Neodpověděla jsem, nikdy jsem ho už nepotkala a bolí to pořád.


Proč nejsem schopná akceptovat, že se tohle prostě děje a jít dál? Stejně bych zpátky nechtěla.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kira Curatio Kira Curatio | E-mail | Web | 16. května 2016 v 13:28 | Reagovat

Jsou věci, který bolí - a bolí dlouho. Co se týče dávání citů najevo, pro chlapy je nejlepší, když tu ženskou nikdy nemá úplně jistou, takže zahrnutí muže horkými city pro nás může znamenat totální katastrofu. Vím to, protože jsem kvůli tomu mnohokrát špatně dopadla. Mrzí mě, že se trápíš, a doufám, že se z toho dostaneš a půjdeš dál, i když se to sakra líp řekne než udělá.
Pořád přemýšlím nad klukem, se kterým jsem to skončila. Má holku, je šťastný, a já pořád nějak věřím v to, že někdy budeme spolu. Nedosažitelné je někdy to nejatraktivnější.
Přeji hodně sil <3

2 howtostaysingle howtostaysingle | Web | 16. května 2016 v 15:24 | Reagovat

[1]: To já vim, však já ho docela měla na háku a to bylo špatně taky, tam bylo špatně nakonec všechno, co jsem dělala, on chtěl nějakou svou představu o mně, ne mě. Ono já si nejsem u sebe jistá ničím, natož aby si mnou mohl být jistej druhej... :D
Jako není to, že bych ronila slzičky, kudy chodím, ale zrovna jsem si na to ve slabý chvilce vzpomněla a nějak to potřebovala dostat ven.
To taky nezní moc jako idylka, ale vzhledem k tomu, že seš děvče rozumné, tak věřim, že se s tim popereš :)

3 Samička Samička | 18. května 2016 v 21:13 | Reagovat

Tvl, ty snad vážně píšeš o mně :D (Jo, taky nesnáším, když si na něco stěžuju a vrba místo vrbování pořád začíná o svých vlastních problémech :D)

Nejdřív ti vyčítá, že jsi moc chladná, když začneš dávat city najevo, je to najednou taky špatně (a pokud možno už si nepamatuje, že si někdy stěžoval na opak). To je tak typické a tak napřesdržku!
A ano, samozřejmě, nejhorší na tom je, že už bys ho stejně nechtěla. Ale stejně na to pořád musíš vzpomínat a říkat si "co kdyby" a podobné krávoviny.

4 howtostaysingle howtostaysingle | Web | 18. května 2016 v 23:13 | Reagovat

[3]: Hej, jsme dost tragický na to, jak jsme chytrý, vtipný, hezký, perverzní... a skromný, že? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama