Profesor

30. května 2016 v 10:47 |  Randění
Už to bude možná rok, co se mi na seznamce ozval profesor z vejšky. Oslněna inteligencí jsem moc neřešila vzhled, venčili jsme spolu psy a povídali si, takže no biggie. Možná mi jen až moc lichotil, ale tak co, lepší, než kdyby mi říkal, že jsem hnusná a blbá, na to stačí moje pochroumaný sebevědomí. Občas je hezký slyšet něco hezkýho. Od sexy chlapa by to potěšilo víc, ale nejsem nevděčná píča.

Po pár měsících jsem se nechala ukecat k němu do roubenky. Protože ne asi, za profesorský platy si moc vyskakovat nemůžete. Na to, že bylo léto, tak tam byla slušná zima.

"Mám tady pár druhů whiskey, chceš ochutnat?"

Tak jasně, nejenže je to alternativní topení, ale sakra whiskey, ta se neodmítá, jedinej tvrdej alkohol, kterej mi chutná. Na to, že normálně moc nepiju, vzala jsem ty ochutnávky poctivě a během deseti minut stihla ochutnat ze čtyř lahví. A točil se mi svět. Ok, tady končíme, jídlo, vodu, víc jídla, nos mi to ve velkym! Střízlivění trvalo podstatně déle než ten první proces.

No a co dělám napitá… nejdřív jsem hrozně přátelská, pak se směju a brečím zároveň, následně transformuju v koalu, která obejme všechno, co neuteče. Jenže chlap si tohle vyloží jinak a chce víc. Blbý, protože prostě nope. Aspoň, že se můžu vymlouvat na to, že neberu antikoncepci. A na řeči, že si dá pozor, na ty fakt ani nereaguju. Jedna věc je nechtěný těhotenství, ale nehodlám chytit nějakej bordel.

Pak pořád nějak dorážel a nabízel, že mě založí, protože jsem zrovna mrmlala, že při škole nemám dost prachů na něco, co mi v tý době přišlo podstatný. Na tuhle nabídku jsem nereagovala, protože prachy si půjčovat nehodlám, nežiju na dluh. Ale klasika, názory se mění, dostala jsem se do trochu blbý situace a potřebovala se narychlo stěhovat.

"Mohl bys mě založit?"

Mohl, půjčil mi na první nájmy a začal se chovat jako arogantní kokot, kterej má nárok mi ukazovat, že mě má v hrsti. Jako moje potřeba peněz není tak silná, abych se nechala urážet (o tom, že od některých se nechám i zadarmo, to nebudeme vytahovat, že ano), připomněla jsem mu, že nemáme na půjčku smlouvu a mohl by se teda trochu usměrnit. Smazal mě, a už se mi nikdy neozval. Někdy si řikám, že jsem hrozně blbá, protože ty peníze jsem mu co nejdřív vrátila. Mohla z toho bejt slušná pařba. Tak příště.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 30. května 2016 v 16:01 | Reagovat

A ze nejsi málo drsna! Mne tak jednou zalozil milenec a pak už seno spat nechtěl ....

2 ČAPILO ČAPILO | Web | 9. července 2016 v 13:37 | Reagovat

Pro tebe nebude dost dobrý nikdo. Je mi z tebe zle. Jsi tak vybíravá! Já bych se spokojil s jakoukoli dívkou, která by o mě projevila zájem. A klidně by mohla být ošklivá, obtloustlá, nebo na vozíku. Žil bych pro ní, na rukou bych jí nosil! Ale žádná mě nechce. Zatímco ty si vybíráš z tun nápadníků a pořád ti něco nejde pod nos.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama